julcia nasze słoneczko

SYNEK MOJEJ BARDZO DOBREJ KOLEŻANKI POTRZEBUJE POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY

KOCHANI PRZYJACIELE PROSZĘ POLUBCIE STRONĘ MAŁEGO DOMINIKA ZAPRASZJCIE ZNAJOMYCH UDOSTĘPNIAJCIE  TO JEST SYNEK MOJEJ KOLEŻANKI Z KOSTRZYNA WIĘC RAZ DWA TRZY LUBICIE DOMINISIA I POMAGACIE WY 
"Cześć, mam na imię Dominik. Mam prawie 3 latka, i od 3 miesięcy choruję na nowotwór wątroby. Moi rodzice walczą o mnie bardzo dzielnie, kibicuje mi również wielu wspaniałych ludzi. Bardzo chciałbym tak jak moi rówieśnicy, jeździć na rowerk...Zobacz więcej
Zdjęcie: "Cześć, mam na imię Dominik. Mam prawie 3 latka, i od 3 miesięcy choruję na nowotwór wątroby. Moi rodzice walczą o mnie bardzo dzielnie, kibicuje mi również wielu wspaniałych ludzi. Bardzo chciałbym tak jak moi rówieśnicy, jeździć na rowerku, grać w piłkę i wciąż poznawać ten wielki świat poza szpitalnymi salami, badaniami i bólem. Aby jednak moje marzenia się spełniły, potrzebuję Waszego wsparcia, ponieważ moje leczenie kosztuje dużo pieniążków. Wiem, że jest wielu ludzi o dobrych serduszkach, dlatego proszę Was, pomóżcie mi w walce o moje zdrowie a przede wszystkim życie."
Dominik, mały mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą

Aby pomóc Dominikowi wystarczy przekazać 1procent podatku na subkonto Fundacji "Nasze Dzieci" nr KRS 00 00 24 97 53, z dopiskiem "dla Dominika Trochimiak". Można także dokonać bezpośredniej wpłaty na subkonto Dominika: Pekao S.A. Oddział w Warszawie, nr konta 761240 1109 1111 0010 1163 7630 z dopiskiem "dla Dominika Trochimiak".
Możecie podawać tutaj także swoje pomysły dotyczące akcji charytatywnych, dzięki którym będziemy mogli pomóc Dominikowi.
Z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie w walce z chorobą Dominisia. Pamiętajcie, że okazane dobro zawsze powraca :)